×

duurzame ontwikkeling van mens & organisatie

Contact

Cvites Emmen (hoofdvestiging)

Ermerweg 88h
7812 BG Emmen

Mail: info@cvites.nl
Telefoon: 0591-652970
KvK: 58951091

Cvites Emmen Cvites Emmen is gevestigd op het terrein van De Fabriek

Cvites Assen

Oosterhoutstraat 9
9401 NA Assen

Cvites Assen is gevestigd in het zusterhuis Cvites Assen is gevestigd in het voormalig zusterhuis

Cvites Hoogeveen

De Vos van Steenwijklaan 75
7902 NP Hoogeveen

De Compaen - Cvites Hoogeveen Cvites Hoogeveen is gevestigd in De Compaen

Spreekuurlocatie Cvites Groningen

Hooghoudtstraat 2
9723 TG Groningen

Spreekuurlocatie Cvites Hardenberg

Parkweg 3
7772 XP Hardenberg

Spreekuurlocatie Cvites Zwolle

Dokter van Deenweg 13
8025 BP Zwolle

Spreekuurlocatie Cvites Deventer

Keulenstraat 12
7418 ET Deventer

Wil je liever direct contact met een van onze medewerkers?

Agnes Kortwijk – a.kortwijk@cvites.nl – 06 542 56 824
Aletta Hoving – a.hoving@cvites.nl – 06 461 81 857
Anita van Veen – a.vanveen@cvites.nl – 06 463 55 208
Geert Hoving – g.hoving@cvites.nl – 06 537 22 677
Heidy Vedder – h.vedder@cvites.nl – 06 523 717 65
Maaike Brasser – m.brasser@cvites.nl – 06 829 01 000
Marten van der Molen – m.vandermolen@cvites.nl – 06 100 39 919
Wilma Verbeek – w.verbeek@cvites.nl – 06 295 28 712

Kijk hier voor onze Algemene Voorwaarden

Kijk hier voor onze Disclaimer

© 2019 Cvites B.V.
Foto's: Reina de Vries en Jennet Haar Fotografie - Website: Webba